Hakkımızda

Türkiye’nin yeni ilan ve alışveriş sitesi olan ilansizin.com, 2021 yılında Tanışman Grup bünyesinde hayata geçirildi. Bir e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, ülkemizde e-ticaretin gelişmesiyle birlikte  bu platformda bizde varız diyerek yola çıkan ilansizin.com, Türkiye’nin en büyük ilan ve elektronik ticaret ve platformu olma yolunda kararlı adımlar atarak kullanıcılarına büyük  imkanlar sunmaya devam ediyor.

 

Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning, Hizmetler, İş İlanları, Hayvanlar Âlemi, Özel Ders Verenler ve Yardımcı Arayanlar olmak üzere toplam 10 kategoride hizmet veren ilansizin.com

 

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli alışveriş deneyimini yaşatmak için sürekli kendisini yenileyen ilansizin.com, çok farklı bir ilan sitesi olduğunu çok kısa zamanda göreceksiniz.

 

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ilansizin.com, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.